Prekėms taikomas iki dviejų metų garantinis terminas

Konkrečiai prekei taikoma garantija nurodoma prie prekės aprašymo. Papildomai gali būti nurodoma ir pardavimo dokumente.

Jei prekė ne dėl Jūsų kaltės pasirodė netinkama naudoti nepasibaigus garantiniam laikotarpiui, ji keičiama į naują, taisoma arba grąžinami pinigai. Prekių keitimas, grąžinimas, netinkamų naudoti priėmimas atliekamas parduotuvėje arba galite jas (kartu su pirkimą UAB Rebus group patvirtinančiais dokumentais bei nurodyta grąžinimo priežastimi) išsiųsti per kurjerines tarnybas į UAB Rebus group būstinę: Jonavos g. 262, Kaunas. Kokybiškos prekės grąžinamos per 14 d.

Nepamirškite, kad garantijos automobilių dalims galioja tik jeigu turite darbus atlikusio autoserviso sąskaitą. Jeigu sąskaitos neturite dėl garantijos galiojimo nuspręs UAB Rebus group administracija.

Susitarus, prekės garantiniu laikotarpiu gali būti taisomos. Taisymo procedūra rūpinasi UAB Rebus group arba būsite nukreiptas į garantinio aptarnavimo centrus. Nesugadintas ir nenaudotas prekes automobiliams (originalioje nesugadintoje pakuotėje) priimsime atgal arba pakeisime į kitas prekes pateikus pirkimą patvirtinančius dokumentus. Prekės priimamos parduotuvėje arba nurodžius grąžinimo priežastį, galima išsiųsti per kurjerines tarnybas. Šiuo atveju visas siuntimo išlaidas apmoka pirkusioji pusė. Kai kurios elektros ir elektroninės įrangos prekės yra nekeičiamos ir nepriimamos atgal. UAB Rebus group neatsako už tai, jei svetainėje matytos prekės vaizdas skyrėsi nuo gautosios spalva, forma, įsivaizduojamu dydžiu dėl Jūsų naudojamo monitoriaus ypatybių.

Pretenzija į garantiją bus atmesta, jei:

  • Nepateiksite pirkimą įrodančio dokumento - pirkimo SF, kasos kvito (čekio).
  • Nepateiksite pilną prekės komplektaciją.
  • Detalės buvo keistos NE komplekte. Tai taikoma tokioms prekėms kurias primygtinai rekomenduojama keisti komplekte - skirstymo diržas, sankaba, amortizatoriai, stabdžių diskai ir pan.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Naudojame slapukus, kad galėtume atskirti jus nuo kitų vartotojų ir užtikrinti, kad suteiktume jums geriausią patirtį naudojantis mūsų svetaine ir svetainės analizės bei interesais pagrįstos reklamos teikimo tikslais.