Prekes visoje Lietuvoje pristatome sekančią darbo dieną.

Pristatymas gali užtrukti 2-3 darbo dienas, jeigu:

  • užsakomos prekės nėra artimiausioje parduotuvėje,
  • užsakymas gautas vėliau nei 14 val.,
  • užsakymas gautas savaitgalį.

 

Užsakymas pradedamas vykdyti apmokėjus už prekes (jei pasirinkote apmokėjimo pavedimu būdą) arba iš karto po užsakymo gavimo, jei pasirinkote pasiimti prekę parduotuvėje. Galimai su Jumis susisieksime patikrinti užsakymo autentiškumą ir patikslinti pristatymo sąlygas.

 

Prekės pristatomos į Pirkėjo užsakymo formoje nurodytą pristatymo vietą: į namus, darbą ir įteikiamos užsakymo formoje nurodytam asmeniui arba į nurodytą OMINIVA, DPD ar LP Express paštomatą. Prieš pristatant prekes Pardavėjo atstovas gali susisiekia su Pirkėju ir dar kartą patikslina pristatymo sąlygas.

 

 

Pristatymo kaina - 0,00* € *

 

Pristatymas nemokamas, jei perkate už daugiau nei 30 €. Kitu atveju pristatymo kaina visoje Lietuvoje - 2,90 €, išskyrus Kuršių Neriją. Taip pat yra galimybė apmokėti pirkinius jų atsiėmimo metu. Tokiu atveju Jūs mokėsite kurjeriui. Paslauga Jums papildomai kainuos 2,00 €.

 

Pristatymo į Kuršių Neriją kaina – 38 €. Į kitas šalis siunčiamos prekės apmokestinamos pagal siuntos svorį, šalį, pristatymo būdą. Konkrečiai siuntai (krepšeliui) pristatymo kaina paskaičiuojama prieš apmokant už prekes.

 

Dėl prekių pristatymo ir kitų klausimų kreipkitės darbo dienomis el. paštu info@autorebus.lt.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Naudojame slapukus, kad galėtume atskirti jus nuo kitų vartotojų ir užtikrinti, kad suteiktume jums geriausią patirtį naudojantis mūsų svetaine ir svetainės analizės bei interesais pagrįstos reklamos teikimo tikslais.